Platnosť k dátumu: 7.7.2021
NOVINKY V NAŠEJ PONUKE PRODUKTOV A SLUŽIEB
Výber z noviniek  |  Zmeny v sortimente  |  Cenové zmeny
 
Novinky Sortiment Cenníky Akčné ceny Školenia Projektanti Servis Kontakty O nás
VÝBER Z NOVINIEK  
 
Ústredne JA-100+ v nových variantách
Teraz s 2G alebo 4G LTE GSM komunikátorom
Začiatkom roka 2021 Jablotron zaradil do sortimentu nový 4G GSM komunikátor JA-194Y, takže si môžete zvoliť typ ústredne JA-100+ podľa toho, ktorý GSM komunikátor je do inštalácie vhodnejší.
Objednať tu ...
 
Nová dotyková klávesnica RisControl
Ovládajte a kontrolujte všetko z jednej klávesnice
Nový typ dotykovej klávesnice s 8" farebným displejom pre intuitívne ovládanie poplachového systému a voliteľnou možnosťou prehliadania živého alebo zaznamenaného videa z Risco Cloud VUpoint Video Solution.
Objednať tu ...
 
Nová generácia EasyIP 2+
Rovnaká cena - lepší výkon
Na konci roku 2020 sme vás informovali o pripravovanej generačnej obmene najpredávanejšej rady IP kamier Hikvision EasyIP 2+. Táto obmena začala zvoľna prebiehať od začiatku roka 2021. V súčasnej dobe naberá na obrátkach, a to hlavne u 2MP a 4MP modelov, ktorých sortiment môžete nájsť na naších stránkach. Nová generácia EasyIP 2+ prináša lepšiu citlivosť, Motion detection 2.0 s klasifikáciou osôb a vozidiel a výkonnejší IR prísvit.
Objednať tu ...
 
Nová generácia NVR Husky
Kompletná rada s 5 ročnou zárukou
Milestone v máji oficiálne predstavil novú generáciu NVR s názvom Husky. Na rozdiel od predchádzajúcej generácie, je tu oveľa väčší výber modelov (20 kamier až 250 kamier, 2TB až 384TB a iné). Husky sa dodávajú s už predinštalovaným VMS Xprotect, device licence je nutné dokúpiť samostatne. Veľkou výhodou je poskytnutá 5-ročná záruka, formou Onsite support nex business day.
Objednať tu ...
 
Ešte širšia ponuka biometrík
Identifikácia krvným riečiskom dlane
Oproti klasickým otlačkom prstov v niekoľkých variantách snímania alebo vyhodnocovanie geometrie tváre máte teraz možnosť ponúknuť svojím zákazníkom aj špičkovú technológiu snímania a vyhodnocovania osôb pomocou krvného riečiska dlane. Bezkontaktná, pohodlná, ultra presná a hlavne rychlá technológia, ktorá vám v prístupovom systéme môže kompletne nahradiť fyzické karty.
Objednať tu ...
 
Systémy EPS Esser by Honeywell
Teraz dostupné u ADI
Naša ponuku špičkových technológií Honeywell pre projekty vyžaduje kombináciu viacerých systémov (optimálne rovnakej značky) novo rozširuje renomovaná značka systémov EPS Esser. Pre ďalšie informácie prosím kontaktujte naše projektové oddelenie alebo regionálnych obchodných zástupcov.
Objednať tu ...

ZMENY V SORTIMENTE  
Poplachové systémy
Saltek Rack systém pre Ethernet v 19" skriňiach
  Inovatívny systém Plug&Play multikanálových prepäťových ochrán DL-PL-RACK-1U s vysokou flexibilitou zmeny konfigurácie ochrán podľa rozsahu a kapacity IT siete s možnosťou umiestenia až 16 individuálnych modulov SPD do spoločného boxu profilu 1RU podľa voľby uživateľov.
CQR Výklopné tiesňové tlačítka
  Sú určené pre aplikácie, kde je nevyhnutná diskrétna prevádzka. Sú vhodné pre maloobchody a rezidenčné objekty. Môžu byť namontované na stenu alebo pod stôl, sú malé, uživateľsky jednoduché s rýchlou a spoľahlivou aktiváciou.
MM Group Nové detektory do výbušných prostredí
  Dvojica nových pohybových detektorov v prevedení pre nasadenie v prostrediach s nebezpečím požiaru alebo výbuchu výbušnin V2 alebo plynov a par. Pre správnu funkčnosť je nutné ich používať spoločne s iskrovo bezpečným relé napríklad MM5016DC12 a zdrojom napríklad MM2012.
Kamerové systémy
Hikvision Rozšírenie ponuky 2. generácie IP kamier EasyIP 4 AcuSense
  Tieto IP kamery začaly koncom roka 2020 nahradzovať radu EasyIP 3. EasyIP 4 AcuSense ponúka vysokú citlivosť (Powered by DarkFighter), AcuSense s klasifikáciou osôb a vozidiel a výkonnejší IR prísvit. K dispozícii sú modely tiež so zábleskovým svetlom (Strobe Light) a audio komunikácií pre prípadné odstrašenie narušiteľa. Ponuku kamier tejto rady postupne rozširujeme, aktuálny sortiment nájdete na našich webových stránkách. Označenie kamier je DS-2CD2xx6G2-xxx
Hikvision Kamery ColorVu
  Sortiment HD analógových a IP kamier ColorVu 2. generácie sme zaradili do sortimentu koncom roku 2020. Teraz postupne dochádza k ďalšiemu rozšíreniu sortimentu napríklad o modely s motor zoom objektívom alebo o modely v čiernej farbe. Kľúčovou vlastnosťou kamier tejto rady je extrémne vysoká citlivosť, ktorá umožňuje kamere vidieť farebne aj za veľmi nízkej úrovne osvetlenia. Ak by aj to nestačilo, je kamera vybavená bielym LED svetlom pre nasvietenie scény. Vysoká citlivosť je dosiahnutá kombináciou objektívu s veľmi vysokou svetelnosťou (clonou) F1.0 a veľkým snímacím senzorom 1/2".
Axis Nová kamera AXIS P1455-LE 29MM
  Axis doplnil svoju veľmi populárnu bullet kameru AXIS P1455-LE s objektívom 3-9mm o model s rozsahom objektívu 10.9-29mm, ktorý poskytuje šírku záberu 58° až 21°. Zároveň došlo k zvýšeniu dosvitu IR svetla až na 80m. Oba modely sú štandardne vybavené funkciami ako WDR - Forensic Capture, Lightfinder 2.0, OptimizedIR, novou objektovou videoanalýzou Axis Object Analytics zameranou na detekciu a klasifikáciu osôb a vozidiel a súborom funkcionalít pod názvom Axis Edge Valut, ktoré zabezpečujú vysokú úroveň kybernetickej bezpečnosti kamier.
Axis Nová kamera AXIS M3057-PLVE Mk II
  Nástupca 6MP hemisferické FisEye kamery AXIS M3057-PLVE. Novinkou u tohto modelu sú funkcie ako antivandal prevedenie IK10, OptimizedIR, Zipstream H.265 a funkcie pre vyššiu kybernetickú bezpečnosť Secure boot a Axis Edge Valut
Dahua Rozšírenie sortimentu a dostupnosti
  V 2Q 2021 sme výrazne rozšírili ponuku a dostupnosť sortimentov kamerových systémov Dahua. Aktuálny prehľad získate na našich webových stránkách.
Siete/ LAN
Hikvision Nové Web a Smart managed switche
  Sortiment switchov sme obohatili o novú radu Web managed a Smart managed PoE switchov Hikvision 8 až 24 portov. Obe rady ponúkajú možnosť konfigurácie a zobrazenia stavu a topológie v sw HikCentral Professional, iVMS-4200, Hik-Connect a Hik-ProConnect. Rada Web smart podporuje tiež konfiguráciu cez webový prehliadač. Tieto switche tiež podporujú prenos na vzdialenosť až 300m (10Mbps).
EKV
Dahua Priechodový detektor kovov
  Bezpečnosť prístupu do budov vám, vedľa samotných komponentov kontroly vstupu, môže ešte zvýšiť priechodový detektor kovov s 18 detekčnými zónami od spol. Dahua. Spoľahlivý výkon za veľmi priaznivú cenu.
DOM. TELEFÓNY / ZÁMKY
Promix Elektromechanické zámky Promix
  Pre zabezpečenie najrôznejších skriniek, úložných boxov alebo aj bežných dverí nájdete novo v ponuke ADI elektromechanické zámky značky Promix. S malými rozmermi, snímacími kontaktmi, veľkou prídržnou silou a hlavne veľmi príjemnou cenou.
IP Prevodníky / Dohľad
Huma Detektory kvality ovzdušia Huma
  Vedľa celej rady snímačov teploty, vlhkosti, úrovne osvetlenia, úniku vody a pod., vám teraz ponúkneme aj možnosť automatického sledovania kvality ovzdušia v vnútorných aj vonkajších priestoroch, a to prostredníctvom detektorov značky Huma. Koncentráciu oxidu uhličitého, prchavých organických látok alebo polietavého prachu už budete mať plne pod kontrolou.
EPS
LITES Nový iskrovo bezpečný ionizačný hlásič
  Spoločnosť LITES rozširuje sortiment adresných hlásičov o typ MHG 186 Ex - iskrovo bezpečný interaktívny ionizačný hlásič s krytím IP65. Nevyhnutným príslušenstvom pre tento hlásič sú: pätice MHY 741 Ex a oddelovacia jednotka MHY 946 Ex, potrebovať môžete aj zakončovaciu zátku Zátka Ex pre uvedenú päticu.
  Nové nerezové KTPO
  Našu ponuku kľúčových trezorov novo dopĺňajú aj trezory v celonerezovom prevedení; k dispozícii sú prevedenia s prípravou pre motýlkový zámok alebo pre cylindrickú vložku a s napájacím napätím 24 V ss alebo 12 V ss.

ZMENY V SORTIMENTE  
Poplachové systémy
Viac výrobcov Úprava predajných cien niektorých výrobcov a značiek
  Keďže celosvetovo dochádza k neustálemu zvyšovaniu nákladov na suroviny, služby a logistiku dochádza k úprave predajných cien napríklad u značiek Jablotron, Pulsar, Risco, CQR atd.
Kamerové systémy
Viac výrobcov Úprava predajných cien niektorých výrobcov a značiek
  Z dôvodu zvyšovania nákladov na suroviny, služby a logistiku dochádza (alebo už došlo) k zmenám predajných cien napríklad u značiek Avigilon, Belden, Dahua, Hikvision, a iné.
EKV
Více výrobců Úprava predajných cien niektorých výrobcov a značiek
  Úpravy cien u niektorých výrobcov z oblasti prístup. systémov, zámkov a IP dohliadacích prvkov, v súlade so zmenami cenníkov príslušných dodavateľov.
Siete/ LAN
Tritón Úprava predajných cien
  Zdraženie rozvádzačov a medených zemniacich líšt.
Metel Úprava predajných cien
  Zvýšenie cien kompletného sortimentu o 5% (od 1.7.)
EPS
Více výrobců Úprava predajných cien niektorých výrobcov a značiek
  Úprava cien reflektujúca zmeny cenníkov jednotlivých výrobcov, výmenných kurzov a nákladov na dopravu.
ADI Global Distribution
ADI je obchodnou značkou Honeywell, s.r.o. - Security Products o.z.